Перед кожним хоч раз стояло завдання розміщення меблів у квартирі. Просте дотримання правил організації простору допоможе зробити ваш житловий простір найбільш затишним та приємним для ока. Розберемо основні помилки у цьому процесі.
Помилка №1: не мати план розміщення меблів перед покупкою.
Найперша помилка, яку роблять недосвідчені власники квартир, полягає у непідготовленості планів та вимірів. А тим часом, перед поїздкою в меблевий магазин потрібно хоча б приблизно уявляти, що і де ви хочете розташувати, знати метраж кімнат та розташування розеток.
Існують спеціальні 3D програми, де наочно змоделювати майбутній інтер’єр зможе кожен. Продумування інтер’єру на комп’ютері, яке знайоме нам по грі Sims, знадобиться і в реальному житті
Можна створювати, збільшувати, переміщати об’єкти для точного відображення обстановки, а заодно і продумати дизайнерські рішення: кольори та деталі, що запам’ятовуються.
Помилка №2. Не враховувати функціональність кімнати
Ефектна, але не функціональна вітальня виглядає виграшно під час прийому гостей. А що залишається тим, хто проводить у ній більшу частину домашнього часу, тобто вам?
Насамперед подбайте про комфорт власного проведення часу: купіть стелажі, зручні стіл та диван, а потім оформляйте так, щоб було приємно всім. У наш час трансформери типу диван-ліжко та стіл-книжка – справжній порятунок для малогабаритних квартир.
Помилка №3. Забувати про призначення спальні
Ліжко — головне в цій кімнаті, і в жодному разі не варто нагромаджувати спальню іншими масивними предметами меблів (крім шафи, яка не повинна поглинати весь простір приміщення).
Спальня потрібна для того, щоб в ній спати, і інші предмети повинні лаконічно доповнювати її зручність: тумбочки, комод, туалетний столик
Ліжко експерти рекомендують встановлювати узголів’ям до стіни: так ви почуватиметеся більш комфортно та захищено під час сну.
Помилка №4: не брати до уваги особливості підключення техніки на кухні
Потрібно знати, де знаходяться розетки та висновки каналізації, інакше є ризик перетворити свою кухню на незручну кімнату, повну подовжувачів. Розташування всіх ящиків та предметів інтер’єру шикується навколо варильної поверхні, холодильника, мийки. Пам’ятайте, що спочатку варто купити холодильник і духовку, а потім — кухонний гарнітур.
Квартира — це місце, в якому має бути приємно знаходитися, і тепер ви можете грамотно підійти до її наповнення.