Дотримуюсь 3 правил при посіві солодкого перцю від агронома

30.10.2024   08:23    12
Солодкий перець на вашій грядці буде пишно рости та давати смачні плоди, якщо при посіві розсади виконати процедуру правильно. Ділимось секретами, які неодмінно допоможуть.

Як вирощувати розсаду солодкого перцю

Насіння солодкого перцю сходить доволі довго, а розсада розвивається дуже повільно. Саме тому проводити посів матеріалу на розсаду експерти радять вже у лютому, аби до моменту пересадки саджанців у відкритий ґрунт у вас були міцні та потужні рослини. Врожайність залежить від багатьох факторів, серед яких і якість посадкового матеріалу, і час посадки, і якість ґрунту, і правильно та вчасно проведене пікірування.

Останні новини:  Деревна зола як добриво: про користь та шкоду

Як сіяти перець на розсаду

Як вже було сказано, насіння перцю дуже довго проростає, а тому йому потрібно допомогти. Перше правило вирощування культури – пророщування посадкового матеріалу. Для цього насіння болгарського перцю потрібно загорнути у вологу тканину та покласти у тепле місце. До слова, завдяки цьому кроку ви можете одразу відділити погане насіння – те, що не проросло.

Останні новини:  Які культури не можна садити після збирання врожаю редису
Городники розсекретили, як правильно сіяти насіння солодкого перцю на розсаду

Наступний крок – підготувати правильний ґрунт для розсади. Для вирощування солодкого перцю радять використовувати готовий субстрат. Для покращення складу ви можете додати в нього розчин із двох чайних ложок перліту та двох столових ложок біогумусу. Ці компоненти допоможуть розсаді розвиватись, а також – формувати потужну кореневу систему.

Городники розсекретили, як правильно сіяти насіння солодкого перцю на розсадуГородники розсекретили, як правильно сіяти насіння солодкого перцю на розсаду

Вибір місткості – остання, але не менш важлива порада. Можна навіть сказати, що саме цей пункт є основним, коли мова йде про здоровий ріст перцю. Оскільки перець погано переносить пікірування, його потрібно садити одразу в окремі стаканчики або торф’яні горщики, діаметр яких складає 10-12 сантиметрів. Важливо, аби рослині вистачало місця для розвитку, але й не було багато простору – так корисні й живильні елементи зможуть правильно розподілитись по ґрунту.





noviydoctor.com

Останні новини:  Квітникарі розповіли про особливості розмноження орхідеї в домашніх умовах