Морози не страшні: цей сорт полуниці витримує -30°C

29.10.2024   23:17    13
У сьогоднішеній корисній статті розповідаємо докладно про найсолодші та найвисоковрожайніші сорти полуниці. Тож беріть на замітку для наступного року.

Експерти назвали найкращі сорти полуниці для городу

Полуниця сорту “Вікторія” є одним із найстаріших сортів. Багато років це був єдиний сорт полуниці, а зараз він залишається одним із найулюбленіших, попри появу нових різновидів.

Рослини цього сорту стійкі до хвороб полуниці й добре переносять морози. На одному кущі виростає багато ягід. Ягоди смачні, ароматні, солодкі, з невеликою кислинкою.

Останні новини:  Основні правила догляду за фіалками

Полуниця сорту “Asia” є одним із найулюбленіших сортів полуниці. Це ранній сорт: ягоди дозрівають уже в червні, а рослини плодоносять протягом місяця. Ягоди виростають вагою близько 30–40 грамів, але можуть бути й більшими.

Вони солодкі, ароматні, без кислинки. Кущі сорту “Asia” морозостійкі, витримують заморозки до -25–30 градусів. Рослини цього сорту витримують заморозки до -25–30 градусів.

Полуниця сорту “Мальвіна””Мальвіна” — це пізній сорт полуниці, який починає цвісти у червні, а плодоносить у липні та серпні. Кущі виростають до 50 сантиметрів заввишки. Один кущ може дати до 1 кілограма ягід, маса яких перевищує 50 грамів, залежно від догляду.

Останні новини:  Чотири домашні рослини, які не перестають бути популярними
Експерти назвали найкращі сорти полуниці для городу

Стиглі ягоди набувають темно-малинового кольору. Цей сорт також морозостійкий і витримує заморозки до -20 градусів, однак у більш холодних регіонах полуницю на зиму слід накривати для кращої перезимівлі.




До найкращих сортів полуниці також відносяться “Ханней”, “Альбіон”, “Ассирія” та “Сан Андреас”. Ремонтантні сорти полуниці, такі як “Сан Андреас”, вирізняються тим, що плодоносять кілька разів за сезон — аж до осені. У деяких регіонах полуницю цих сортів збирають навіть у жовтні, до перших заморозків. При належному догляді ці сорти дозволяють отримувати врожай до кінця осені, продовжуючи сезон свіжих ягід.

Останні новини:  Деревна зола як добриво: про користь та шкоду


noviydoctor.com