Чим підгодувати озимий часник – зубчики виростуть в 2 рази

30.09.2024   18:11    217
Часник, хоча і є непримхливою культурою, не може дати щедрий врожай на пустому місці. Для отримання кращих результатів важливо вчасно внести підкормку.

Ефективне добриво для часника

Підгодовувати грядку потрібно кожного року, особливо коли родючість ґрунту не відрізняється позитивними показниками. Часник ніколи не був винятком, а тому для збільшення врожайності культури експерти радять вносити підкормку перед посадкою культури. Після цього рослині краще дати спокій до березня.

Останні новини:  Три причини, чому треба робити сівозміну

Підкормка для часнику восени

У випадку, якщо ви правильно удобрюєте часник, він виростає великим, а в процесі розвитку стає стійким до хвороб і шкідників. За словами дачників, кращим варіантом для удобрення рослини є органічні та мінеральні добрива. Також добре підійдуть сидерати.

Городники розповіли, яку підкормку внести під озимий часник восени для кращої врожайності

Добре часник росте після гірчиці, жита та ячменя. За декілька тижнів до посадки рослини на ділянці потрібно скосити сидерати та перекопати їх – обов’язково разом із ґрунтом. У своєму складі сидерати містять ефірні олії, які знищують грибки та віруси. Якщо мова йде про органічні підживлення, то найкращим для часнику є гній. Втім, його не рекомендують вносити восени. Це може спровокувати різкий розвиток небезпечних для рослини грибкових захворювань.

Останні новини:  П’ять причин, чому аґрус краще висаджувати восени
Городники розповіли, яку підкормку внести під озимий часник восени для кращої врожайностіГородники розповіли, яку підкормку внести під озимий часник восени для кращої врожайності

Якщо ви садите часник восени, то потрібно обов’язково дотримуватись правильної схеми підгодівлі. Навесні через декілька тижнів після того, як розтанув сніг, рослини потрібно удобрити сечовиною, борною кислотою та гноєм. Через 3 тижні після цього використайте розчин гною і борну кислоту. А ось для формування великих головок часнику експерти радять використовувати суперфосфат вже після удобрення гноєм.





noviydoctor.com

Останні новини:  Як “залатати” тріщини на деревах і врятувати врожай від навали шкідників