У США зробили заяву про підтримку України

01.06.2026   12:15    757

У США зробили заяву про підтримку України

Фото: Getty Images

Міністр оборони США Піт Гегсет

Сполучені Штати зацікавлені у тому, щоб Україна зберігала здатність протистояти російській агресії.

США мають намір і надалі підтримувати Україну та шукатимуть можливості для надання допомоги, необхідної для захисту від російської агресії. Про це заявив міністр оборони США Піт Гегсет, повідомляє DRM News у суботу, 30 травня.

За його словами, Штати уже надали Україні значну підтримку та одночасно заохочували європейських союзників збільшувати власний внесок у допомогу Києву.

Останні новини:  У Навроцького пояснили скандал із орденом Зеленського: чому Муссоліні та Єкатерину ІІ не чіпатимуть

«Там, де ми могли допомогти Україні, ми допомогли. Там, де ми могли надати Європі можливість робити більше, ми це зробили», — сказав Гегсет.Глава Пентагону, зазначив, що країни Європи останнім часом суттєво активізували підтримку України, а сама українська сторона демонструє високу ефективність у використанні наданих ресурсів.

Останні новини:  Китай терміново будує другий термінал для підсанкційного російського зрідженого газу

Міністр оборони США також підкреслив, що Штати зацікавлені в тому, щоб Україна зберігала здатність протистояти російському вторгненню.

korrespondent.net