
Про це, як повідомляє TRT Haber, сказав іноземним журналістам міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан, передає Укрінформ.
Глава турецької дипломатії заявив, що президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган «багато разів» спілкувався з президентом США, і той «під час жодної з цих розмов не казав, що не буде присутній на саміті”.
“Наразі всі наші приготування до прийому президента Трампа тривають”, — зазначив Фідан.
Глава МЗС додав, що Туреччина очікує на липневому саміті також лідерів та міністрів оборони країн-партнерів з Індо-Тихоокеанського регіону, таких як Японія, Південна Корея, Австралія та Нова Зеландія. Анкара співпрацює з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте над програмою, додав Фідан.
Після того як союзники з НАТО відмовилися надати підтримку Сполученим Штатам у війні проти Ірану, Трамп відкрито поставив під сумнів, чи повинні США дотримуватися пакту про взаємну оборону, і заявив, що розглядає можливість виходу з Альянсу.

998