США вчетверте за тиждень уразили судно наркоторговців у Тихому океані

02.06.2026   08:15    475


США вчетверте за тиждень уразили судно наркоторговців у Тихому океані

Американські військові завдали удару по вже четвертому за тиждень судну наркоторговців у східній частині Тихого океану.

Про це повідомило Південне командування збройних сил США (SOUTHCOM) у соцмережі Х, передає Укрінформ.

«30 травня за наказом командувача SOUTHCOM генерала Френсіса Л. Донована, Об’єднана оперативна група Southern Spear завдала смертоносного кінетичного удару по судну, що експлуатується терористичними організаціями. Розвідка підтвердила, що судно проходило транзитом відомими маршрутами наркотрафіку у східній частині Тихого океану та брало участь в операціях з наркоторгівлі», — поінформували військові.

Останні новини:  Без нашого партнерства не може бути успішної Європи – польський бізнес звернувся до України та Польщі

У SOUTHCOM додали, що внаслідок цього удару загинули троє «чоловіків-наркотерористів», жоден військовослужбовець США не постраждав.

Останні новини:  Уряд Чехії не погодив участь президента Павела в саміті НАТО

Попередні подібні удари SOUTHCOM у Тихому океані були завдані 26, 27 та 29 травня.

Фото: unsplash.com



ukrinform.ua