Емілія Кларк відверто розповіла про два крововиливи в мозок

04.06.2026   10:00    591
1041_emiliya_klark.jpg (29.65 Kb)

Емілія Кларк, зірка серіалу «Гра престолів», розповіла в недавньому інтерв’ю Variety, що після двох випадків крововиливу в мозок вона відчувала провину того, хто вижив.

Вперше це сталося невдовзі після того, як завершилися зйомки першого сезону «Гри престолів»: у тренажерному залі Кларк знепритомніла, і медики виявили крововилив у мозок. Вдруге це сталося вже після закінчення третього сезону.

Останні новини:  Медовий місяць закінчився: Дуа Ліпа та Келлем Тернер покинули Рим на Porsche за 200 тисяч фунтів

«Декілька років я відчувала, ніби обдурила долю, і тепер вона неодмінно повернеться за мною. Мені здавалося, що я зробила щось не так і не маю права тут перебувати», — поділилася актриса.

З гумором Емілія Кларк зазначила, що пережиті травми, ймовірно, вплинули на її акторські здібності. З усмішкою вона додала:

Останні новини:  Міла Куніс розповіла секрети щасливого шлюбу з Катчером

«Можливо, дехто з цим погодиться».


bilshe.com