Белла Хадід розповіла про загострення хронічної хвороби: «Нічого не допомагає»

Сьогодні,   18:00    352
07_bella_hadid3.jpg (20.26 Kb)

Белла Хадід поділилася з фоловерами своїми переживаннями через загострення хронічної хвороби. 29-річна зірка зізналася, що стикається з «сильною ізоляцією та депресією», а також з виснажливими проявами недуги — втомою, тривожністю, «туманом у голові» та невпевненістю в собі.

«Не можу струсити це загострення. Проспала 11 годин. Знову… Нічого не допомагає», – написала вона.

Останні новини:  Том Холланд випадково розкрив прізвисько Зендеї

При цьому, Хадід відзначила і невеликі перемоги дня: наприклад, те, що змогла прийняти душ без свідомості, і назвала це «справді великим досягненням». Вона також подякувала шанувальникам за підтримку, вибачившись за те, що її «різка» реальність могла когось стривожити, і пояснила, що такі злети та падіння супроводжують її вже 15 років.

Останні новини:  Блогерка заявила про майбутнє Ольги Мартиновської після скандалу: що на неї чекає

Нагадаємо, Белла страждає від хвороби Лайма – діагноз їй поставили ще у підлітковому віці.


bilshe.com