У старому сараї десятки років ховався рідкісний Porsche: фото знахідки вразили мережу

Сьогодні,   06:00    776

У США виявили покинутий спорткар Porsche, який десятиліттями стояв у старому сараї. Автомобіль знайшов користувач Reddit під ніком P1800r, а сама знахідка швидко викликала жваве обговорення серед фанатів марки через незрозуміле походження моделі.

За словами автора публікації, автомобіль належав власнику сімейного сараю та простояв там близько 30 років. Останній контакт із власником був приблизно десять років тому, а жодних спадкоємців знайти не вдалося. Двері машини залишаються замкненими, тому VIN-код поки недоступний.

Останні новини:  Козел порадував Мережі новим способом використання крісла (відео)

Єдина підказка щодо віку автомобіля – DOT-маркування на шинах 1978 року. Через це користувачі Reddit почали висувати власні версії щодо того, яка саме модель Porsche була знайдена.

Фото: Reddit/P1800R

Одна з теорій припускає, що це Porsche SC або Carrera, модифікований aftermarket-комплектом у стилі Turbo. На це можуть вказувати широкі кузовні елементи та велике антикрило.

Інша версія, яку багато коментаторів вважають більш імовірною, говорить про Porsche 930 Turbo ранніх років випуску – ще до появи інтеркулера. Саме ця модель є однією з найвідоміших класичних версій 911.

Незалежно від точної моделі, ентузіасти вважають, що навіть у нинішньому стані автомобіль може коштувати значну суму. Після потенційної реставрації його вартість може зрости в рази.

Фото: Reddit/P1800R