Макрон і Лукашенко відновили контакт після тривалої паузи

26.05.2026   10:16    451


Макрон і Лукашенко відновили контакт після тривалої паузи

Макрон і Лукашенко вперше з 2022 року провели телефонну розмову.

За версією пресслужби з Мінська, вони обговорили «регіональні проблеми» та стосунки Білорусі з Євросоюзом.
У Лукашенка гордо заявляють, що дзвінок відбувся виключно за ініціативи французької сторони, а пресслужба Макрона цей «доленосний» сеанс зв’язку взагалі не коментує.
До цього ці двоє зідзвонювалися аж 26 лютого 2022 року, за кілька днів після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Останні новини:  Уряд Литви подав у відставку, новим прем'єром стане Міндауг Сінкевічус – ЗМІ


newformat.info