Королева Матильда в помаранчевій сукні та діамантовій тіарі сяяла з чоловіком королем Філіпом на бенкеті (фото)

Сьогодні,   18:20    462

Королева Матильда та король Філіп
Королева Матильда і король Філіпп / © Getty Images

Королева Матильда з’явилася на урочистості в помаранчевій сукні з V-подібним декольте та мереживним оздобленням від Armani Privé, доповнивши образ діамантовим кольє на шиї від Graff, на голові у неї була тіара у вигляді лаврового вінка та сережки з жовтими діамантами.

Матильда зробила вечірню зачіску, макіяж і тримала в руках маленький сріблястий клатч. Король Філіп був у військовій формі та в орденах.

Останні новини:  Даніель Салем показав 11-річну доньку-красуню від ексдружини і здивував, як вона змінилась (фото)
Королева Матильда і король Філіп / © Getty Images
Королева Матильда і король Філіп / © Getty Images

Король та королева стали гостями святкових заходів, що відбулися вчора у Швеції на честь 80-річного ювілею монарха. Король Карл Густав та королева Сільвія увечері вітали гостей на бенкеті.

Королева Сильвія і король Карл Густав / © Getty Images
Королева Сильвія і король Карл Густав / © Getty Images


tsn.ua