Співачка Олена Тополя розповіла, як триває розслідування щодо зловмисників, які шантажували її незаконно записаним секс-відео. За словами артистки, вже є багато цікавого.

Про це повідомляє «Люкс.ФМ», передає RegioNews.
Олена Тополя обіцяє, що писатиме про хід слідства у соцмережах і видаватиме те, що їй дозволять слідчі та її адвокати. Зараз уже відомо багато чого цікавого. Артистка також зізналась, що вона вже точно знає, хто саме спланував шантаж. Проте наразі вона не називає прізвища. Однак у майбутньому вона обов’язково скаже, хто за цим стояв.
«Зараз досудове розслідування триває, але у нас уже багато цікавого», — каже артистка.
Раніше журналістам та блогерам невідомі «злили» годинне відео інтиму співачки Олени Тополі з іншим чоловіком. Сама артистка розповіла, що її шантажували. Правоохоронці в той же день затримали 23-річного киянина, який тиснув на артистку: йому загрожує ув’язнення.

7351