Путін боїться бути ліквідованим, як Хаменеї, тому зник із Кремля - ЗМІ

Сьогодні,   12:35    603

Путін боїться бути ліквідованим, як Хаменеї, тому зник із Кремля - ЗМІ

Фото: Getty Images

Путін зник із Кремля після ліквідації Хаменеї

Російський правитель близько 10 днів не проводить публічних заходів у Кремлі. Це рекордна перерва.

Російський диктатор Володимир Путін перестав з’являвся на публічних заходах на тлі повідомлень про те, як США та Ізраїль вистежили та ліквідували керівництво Ірану. Про це пише російське опозиційне видання Агентство.

Останній публічний захід у Кремлі Путін провів 9 березня. Тоді відбулося засідання щодо ситуації на світовому ринку нафти і газу. Після цього правитель РФ зустрічався лише з губернаторами, міністром освіти та головою Сбербанка, а також проводив нараду з Радою безпеки по відеозв’язку.

Останні новини:  Економісти Кремля попередили про загрозу рецесії до кінця року - ЗМІ

Агентство пише, що зустрічі могли бути «консервами», тобто заздалегідь записаними роликами, а участь у відеозв’язках Путін міг брати з різних резиденцій.

Так, 18 березня очільник Кремля проводив онлайн-нараду з урядом із резиденції в Ново-Огарьово Московської області. Перебував він у кабінеті, точні копії якого відтворено також у резиденціях у Сочі та на Валдаї.

Агенство зазначає, що це одна з найдовших перерв у відвідуванні Путіним Кремля цього року. Більша пауза фіксувалася лише у лютому — тоді вона тривала 12 днів. У січні ж перерви між публічними заходами не перевищували шести днів.

Останні новини:  Росія через санкції масово переорієнтується на Азію - розвідка

Видання поділилося «неперевіреними, але наполегливими чутками» про причину зникнення Путіна. Воно може бути пов’язане з тим, що в Кремлі злякалися через те, що вбитого 28 лютого верховного лідера Ірану Алі Хаменеї ЦРУ і Моссад вистежили за камерами вуличного відеоспостереження — яких у Москві більше, ніж у Тегерані. Саме з цим насамперед може бути пов’язане також відключення інтернету.

Останні новини:  Путін перестав використовувати свої "бежеві" кабінети - ЗМІ


korrespondent.net