В Японії сильні снігопади вже забрали життя 46 людей

Сьогодні,   06:15    250


В Японії сильні снігопади вже забрали життя 46 людей

В Японії протягом останніх трьох тижнів жертвами сильних снігопадів стали щонайменше 46 людей. Ще 558 осіб зазнали травм унаслідок негоди.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Japan Times.

Згідно з новими даними Агентства з пожежної безпеки та ліквідації наслідків стихійних лих, майже три тижні сильних снігопадів забрали життя 46 людей, окрім того, травмували 558 осіб у Японії.

Останні новини:  РФ може розпочати "регіональну війну" в районі Балтійського моря протягом двох років після припинення вогню в Україні - звіт

Снігопади, що тривають з кінця січня, паралізували громади на півночі країни та спричинили хаос на автошляхах, особливо вздовж узбережжя, що виходить на Японське море.

Дані поліції та місцевих чиновників свідчать про багато смертельних інцидентів, які сталися, коли купи снігу падали на людей з дахів, або люди падали, намагаючись розчистити сніг.

За даними Японського метеорологічного агентства, у північному регіональному центрі — місті Аоморі — мешканцям доводиться мати справу з 1,3 м снігу на землі.

Останні новини:  У Нью-Йорку від морозів загинули 18 людей

Фото: АА


ukrinform.ua