Президент Сирії прибув на переговори до Москви

Сьогодні,   20:15    392

Президент Сирії прибув на переговори до Москви

Фото: Скріншот

Ахмед аш-Шараа в аеропорту Внуково-2

На порядку денному багато питань, пов’язаних із «двосторонньою взаємодією», зазначив Дмитро Пєсков.

Президент Сирії Ахмед аш-Шараа прибув з візитом до Москви. Про це повідомили російські ЗМІ в середу, 27 січня.

Очікується, що сирійській лідер зустрінеться з Володимиром Путіним у Кремлі.

«Будуть російсько-сирійські переговори у форматі робочого сніданку. Також буде окрема бесіда «президента» і пана Шараа. На порядку денному багато питань, пов’язаних із двосторонньою взаємодією, насамперед в економічній сфері. Також обмін думками щодо ситуації в регіоні, тим більше, що є про що поговорити», — заявив речник Кремля Дмитро Пєсков.

Останні новини:  ЄС вніс Росію до переліку країн з високим ризиком відмивання грошей

На його думку, взаємини РФ із Сирією «активно розвиваються»: «Після зміни керівництва у нас окремо відбулося засідання змішаної міжправкомісії минулого року за підсумками попереднього візиту пана Шараа до Москви».

«Що стосується питань дислокації наших збройних сил на території Сирійської арабської республіки, це знову ж таки прерогатива міноборони, і ми рекомендуємо звертатися туди. Хоча, не сумніваюся, що всі теми, пов’язані з перебуванням наших військових у Сирії, також будуть порушені сьогодні на переговорах», — сказав Пєсков у відповідь на питання, чи дійсно виводяться російські війська з авіабази Камишли в Сирії.

Останні новини:  США видали нові ліцензії нафтовим компаніям для роботи у Венесуелі

При цьому представник Кремля відмовився коментувати питання екстрадиції екс-президента Сирії Башара Асада.



korrespondent.net