Пісне тісто на пиріжки на мінеральній воді

27.03.2025   09:00    320


Пісна випічка може бути не менш смачною, ніж звичайна. Сьогодні пропонуємо вам приготувати незрівнянне пісне тісто для пиріжків.

Для приготування тіста нам знадобиться:

Вода мінеральна – 200 г.
Цукор – 1 ст.л.
Сіль – 1 ч.л.
Рослинна олія – 3-4 ст.л.
Борошно – 350 г.

Приготування:

Поєднаємо всі інгредієнти.

Далі додаємо просіяне борошно і замішуємо тісто. Воно виходить м’яким і еластичним, трохи липне до рук.

Останні новини:  Як приготувати картоплю з хрусткою скоринкою, як у ресторані

Спочатку замішуйте в мисці, потім перекладіть на стіл. Додатково борошно не додавайте, щоб не забити тісто і воно вийшло ніжним і пухким. 350 г буде достатньо.

І тут перший нюанс, тісту краще дати «відпочити» хвилин 20, накривши його рушником чи харчовою плівкою.

Тим часом можна зайнятися начинкою. В даному випадку буде яйце із зеленою цибулею. Дуже смачно ще готувати такі пиріжки з сиром і зеленою цибулею, просто смакота.

Приступаємо до розкочування тіста. Тісто розкочуйте тоненько, краще коли буде тоненьке тісто і багато начинки.

Останні новини:  Готую домашній зефір без яєць і желатину

Смажимо пиріжки в добре розігрітій олії до золотистості.

Такі пиріжки сакуватимуть, як гарячими, так і холодними. Смачного!


woman24.kyiv.ua