Ізраїль відновив обстріли об'єктів ХАМАСу в секторі Гази

Сьогодні,   11:31    269


Ізраїль відновив обстріли об'єктів ХАМАСу в секторі Гази

Ізраїль поновив удари по цілях ХАМАСу на території сектору Гази, фактично перервавши двомісячне перемирʼя.

Як повідомляє Укрінформ, про це пише Times of Israel із посиланням на заяву ЦАХАЛу та офісу премʼєр-міністра Ізраїлю.

“За вказівкою політичної ланки, Сили оборони та Загальна служба безпеки Ізраїлю завдають масованих ударів по терористичних цілях ХАМАСу в секторі Гази”, — заявили військові.

Останні новини:  У США заявили, що Трамп і Путін “дуже хороші друзі”

Зазначається, що премʼєр-міністр та міністр оборони Ізраїлю наказали “діяти рішуче” проти ХАМАСу після того, як це терористичне угруповання відмовилося звільнити усіх заручників.

“Видається, що удари Сил оборони свідчать про поновлення ізраїльської військової кампанії проти ХАМАСу, які припинилися після оголошення перемирʼя 19 січня, хоча заяву офісу премʼєр-міністра це безпосередньо не підтверджує”, — зауважує видання.

Останні новини:  Трамп визнав, що суперечка із Зеленським була тиском на Київ

У Нетаньягу заявляють, що ХАМАС “відкинув усі пропозиції”, отримані від американських та інших посередників стосовно звільнення заручників. “Відтепер Ізраїль діятиме проти ХАМАСу з дедалі більшою військовою силою”, — наголосили в офісі премʼєр-міністра країни.

Фото архівне: AA


ukrinform.ua