Як і де купити електрокар у лізинг в Україні

Сьогодні,   10:31    252


Електрокари стають усе популярнішими в Україні, і це не дивно. Вони екологічні, економічні в обслуговуванні та дарують комфортну їзду. Але не кожен може дозволити собі купити електромобіль одразу, адже ціна може бути доволі високою. Один із найзручніших способів придбати електрокар — це лізинг. У цій статті я розкажу, що таке лізинг, які переваги він має та як саме оформити електрокар у лізинг в Україні.

 

Що таке лізинг?

Лізинг — це фінансова послуга, схожа на кредит, але з певними особливостями. Фактично, це довгострокова оренда з правом викупу автомобіля після завершення договору. Ви щомісяця сплачуєте фіксовану суму, а наприкінці договору можете або викупити автомобіль за залишкову вартість, або повернути його компанії.

Останні новини:  Представлено прозорий гараж для гіперкара Bugatti за один мільйон доларів

Чому варто вибрати лізинг для електрокара?

На відміну від банків, де стартовий внесок при оформленні кредиту сягає 30%, у лізинговій компанії достатньо внести лише 10–20% від вартості авто. Щомісячні платежі можна адаптувати до ваших потреб завдяки індивідуальному графіку.

Процес оформлення договору є гнучкішим і менш вимогливим з точки зору документів. Лізингові компанії часто йдуть назустріч клієнтам із проблемною кредитною історією.

Деякі компанії покривають витрати на ТО чи страхування у рамках лізингової угоди. Це знижує витрати на обслуговування авто, якщо клієнт має намір повернути транспортний засіб після закінчення договору.

Для юридичних осіб використання лізингу дозволяє зменшити оподатковуваний дохід.

Як купити електрокар у лізинг?

Перш за все, потрібно визначитися з маркою та моделлю електрокара, який вам потрібен. Популярними в Україні є Nissan Leaf, Tesla, Hyundai Ioniq, Renault Zoe та ін. Не обов’язково обирати авто, яке є власністю конкретної лізингової компанії. Клієнт може самостійно знайти підходяще авто будь-де. У подальшому лізингова компанія проведе переговори з власником транспортного засобу та викупить його для вас за умовами лізингового договору.

Останні новини:  Легендарний спорткар Ford відродиться в сучасному виконанні

Далі потрібно визначитись з лізинговою компанію. У нас працює чимало лізингових компаній, серед яких:

Подайте заявку в одну чи кілька компаній, щоб порівняти умови. Для цього зазвичай потрібні паспорт, ІПН, довідка про доходи (для фізичних осіб) або фінансова звітність (для бізнесу).




Після узгодження умов укладається лізингова угода, зазвичай в офісі компанії. У договорі фіксуються всі умови: фінансові, страхові, юридичні, а також положення про форс-мажорні обставини. Одразу після підписання договору ви отримуєте право забрати авто і почати ним користуватися.

Останні новини:  Нове покоління Toyota RAV4 показали на реалістичних фото

Де шукати електрокари?

  • Офіційні дилери. Вони співпрацюють із лізинговими компаніями, що спрощує процес.
  • Спеціалізовані автосалони. Наприклад, ті, що спеціалізуються на вживаних електрокарах.
  • Онлайн-платформи. Prom.ua, AUTO.RIA, OLX — тут можна знайти багато варіантів.

На що звернути увагу?

  1. Умови лізингу. Чи є додаткові платежі, наприклад, за обслуговування договору?
  2. Стан авто. Якщо це вживаний електрокар, обов’язково перевірте його батарею та технічний стан.
  3. Страхування. Чи входить страховка у вартість лізингу?
  4. Додаткові послуги. Чи пропонують безкоштовне ТО або зарядку?



autogeek.com.ua