Про це повідомляє Yonhap, передає Укрінформ.
Наразі ж, зауважив на спеціальному брифінгу представник поліції Ву Чон Су, немає жодних обмежень для пересування «суб’єкта розслідування».
Водночас заборону виїздити за межі Південної Кореї Міністерство юстиції застосувало стосовно колишнього міністра внутрішніх справ Лі Сан Міна. Йому не можна залишати країну до завершення розслідування правоохоронцями його ролі в ситуації з оголошенням минулого тижня воєнного стану.
Прокуратура Сеула у рамках розслідування справи про ймовірну державну зраду колишнього міністра оборони Кім Йон Хьона, допитала начальника штабу і головнокомандувача корейської армії генерала Пака Ан Су, який за своєю посадою мав забезпечити реалізацію заходів особливого режиму.
Під час допиту, що тривав із 18:00 неділі до 2 години ночі понеділка, прокурори запитували генерала, які вказівки та накази він отримував та від кого до і після оголошення воєнного стану, а також яку роль він відігравав у розгортанні військ та здійсненні заходів, передбачених режимом воєнного стану.
На сесії парламенту 5 грудня Пак уже заявляв, що заздалегідь не знав про рішення президента оголосити воєнний стан.
Національні збори (парламент) Південної Кореї проголосували за резолюцію з вимогою скасувати воєнний стан. Юн скасував його.
Національна асамблея Південної Кореї у суботу не змогла набрати потрібної кількості голосів для імпічменту президента, а 8 грудня прокуратура Південної Кореї порушила кримінальну справу проти президента Юна за звинуваченням у державній зраді.
Фото: EPA/UPG