Враховуючи, що забагато кросоверів не буває, автовиробники продовжують створювати нові моделі. Отже Kia створив новий Syros для Індії.
Новий кросовер розташований над Sonet у місцевому портфоліо та виглядає дуже схожим на іграшковий автомобіль EV9. Однак, окрім деяких стилістичних елементів, у них немає нічого спільного. Для початку новачок пропонується тільки з двигунами внутрішнього згоряння. Він також набагато менший, його довжина становить лише 3995 міліметрів. Електричний позашляховик на цілий метр довший.
Екстер’єр
Дизайн передньої частини, безсумнівно, є найбільш вражаючим місцем Syros. Kia розсунула вертикальні фари в сторони, як це було на Tasman. Ніс кросовера також стирчить більше, ніж слід.
Дивний вигляд продовжується з профілем, де пластикове покриття кузова навколо колісних арок нагадує «брови» Tasman. Також виділяється різкий злам на боковому задньому склі.
Стильні дивацтва продовжуються в задній частині, де нижчі вертикальні задні ліхтарі встановлені на кінцях бампера. Інший набір L-подібних ліхтарів розташований високо, обрамляючи скло дверей багажника. Навколо сріблясте покриття, а також двоколірні колеса розміром 17 дюймів. Топові версії отримують подвійний панорамний люк.
Завдяки своїй квадратній формі кросовер має вражаючий вантажний об’єм у 465 літрів. Простір для ніг ззаду має бути чудовим для автомобіля цього класу завдяки великій колісній базі розміром 2550 мм, яка приблизно така ж, як більший Soul, що продається у США. За збігом обставин, він такий же широкий, як і модний кросовер/хетчбек, — 1800 мм, але трохи вищий — 1665 мм.
Двигуни
Потужність забезпечує 1,0-літровий бензиновий двигун з турбонаддувом, який видає 118 к.с. і 172 Нм. Привід передається на передні колеса через шестиступінчасту механічну коробку передач або семиступінчасту автоматичну коробку передач з подвійним зчепленням.
Крім того, Syros також поставляється з 1,5-літровим дизелем, який видає 114 к.с. і 250 Нм на дорогу через шестиступінчасту механічну або автоматичну коробку передач з гідротрансформатором з такою ж кількістю передач. Версії, оснащені автоматом, навіть отримують пелюсткові перемикачі. У майбутньому обіцяють повністю електричну версію.
Інтер’єр
Хоча екстер’єр, безумовно, виділяється на фоні інших, салон набагато нормальніший. Чесно кажучи, він насправді виглядає так, ніби він належить іншому, більш традиційно розробленому автомобілю.
Kia заповнила майже 30 дюймів екрана, встановивши 12,3-дюймову цифрову панель приладів, інформаційно-розважальний сенсорний екран такого ж розміру та п’ятидюймову панель для налаштування клімату, розташовану між великими дисплеями. Тим не менш, все ще є кілька фізичних кнопок для доступу до часто використовуваних функцій.
Незважаючи на те, що це мініатюрний кросовер, Syros має багато функцій. Він має вентильовані передні та задні сидіння (так, задні також), бездротові Android Auto та Apple CarPlay, а також бездротову панель для зарядки.
Syros отримав водійське сидіння з електроприводом, розсувне заднє сидіння, яке складається у співвідношенні 60:40, електронне паркувальне гальмо, 64-кольорове внутрішнє освітлення, відкидний задній центральний підлокітник і звукову систему Harman Kardon із вісьмома динаміками.
Підрозділ Kia India пропонує для моделі шість подушок безпеки, камеру з оглядом на 360 градусів, передні та задні датчики паркування, а також 16 систем допомоги – від системи підтримки смуги руху до адаптивного круїз-контролю (з функцією зупинки та руху). Syros з часом покращиться, оскільки кросовер підтримує оновлення по повітрю.
Ціна не розголошується, але оскільки автомобіль конкурує зі Skoda Kylaq за 9300 доларів, він повинен бути дуже дешевим. Syros базується на платформі K1, тому можна помітити деякі подібності з Hyundai Casper та спорідненим електричним Inster.