Вчені NASA застосують нові революційні технології для пошуку життя на Місяці

06.11.2024   19:30    21

NASA запланували запуск місії Lunar Trailblazer у 2024 році, яка має на меті картографувати та аналізувати запаси води на Місяці, зосередившись на постійно затінених районах, де може знаходитися давній лід.

Лабораторія реактивного руху NASA (JPL) у партнерстві з Каліфорнійським технологічним інститутом керує місією Lunar Trailblazer, яка використовуватиме два основні інструменти для виявлення запасів води на Місяці: високоточний мапер води та мапер температури поверхні Місяця.

Останні новини:  В кухлі Стародавнього Єгипту знайшли психоделічне зілля віком 2000 років

Зазанчається, що Високоточний мапер (HVM³) розроблений для вимірювання різних форм води на Місяці, включаючи лід, гідроксильні групи та молекулярну воду.

«Високоточні вимірювання типу та кількості води на Місяці допоможуть нам зрозуміти водний цикл Місяця та процеси, які доставили його туди, — сказав головний дослідник місії Бетані Ельман.

Повідомляється, що результати місії Lunar Trailblazer нададуть підказки щодо походження та розподілу води на Місяці, що є важливим ресурсом для майбутніх досліджень, адже вода на Місяці може стати ресурсом для підтримки життя астронавтів, забезпечуючи кисень для дихання і водень для ракетного палива, що значно зменшить потребу в транспортуванні цих матеріалів з Землі.

Останні новини:  Apple зробить Siri «розумнішою» за допомогою власних ШІ-моделей

Таким чином, з запуском, запланованим на 2024 рік, Lunar Trailblazer стане важливою місією, яка почне систематичні сканування поверхні Місяця, зокрема в постійно затінених районах.

«Ця місія доповнить місію VIPER, яка запланована для дослідження Південного полюса Місяця. Інтеграція сучасних технологій у невелику супутникову платформу підкреслює прихильність NASA до інновацій у космічній науці, сприяючи збору важливих даних для майбутніх досліджень», — стверджують у NASA.

Останні новини:  Університет Райса розробив високоефективний тепловий випромінювач для систем збереження енергії