Такий сир готується сам за ніч

02.11.2024   08:31    59
Бажаєте зробити смачний домашній сир і при цьому не заморочуватися? Розповідаємо, як дуже просто приготувати дуже ніжну намазку з простого кефіру.

Кухар розповів, як з кефіру приготувати домашній сир

Приготування домашнього сиру з кефіру — це простий і водночас цікавий процес, який подарує вам натуральний продукт без жодних зусиль. З усього лише одного інгредієнта можна отримати смачний, корисний сир, який ідеально підходить для сніданків, закусок чи легких перекусів. Він має ніжну текстуру, приємний кислуватий смак і добре поєднується як із солодкими, так і з солоними інгредієнтами.

Останні новини:  Ледачі голубці в мультиварці

Процес починається із заморожування кефіру. Оберіть його середньої жирності (3,2%), оскільки він містить ідеальне співвідношення молочного білка і жиру, що дозволить отримати м’який та одночасно насичений сир. Пакет покладіть у морозилку й залиште до повного замороження.

Чому кефір не можна пити на ніч

Після того, як кефір замерз, його потрібно розморозити природним шляхом. Залиште заморожений пакет на кухонному столі за кімнатної температури — приблизно через шість годин крига розтане. Мікрохвильовку не використовуємо, адже потрібно аби сир розморожувався поступово, без підвищення температури, адже саме так зберігаються всі його корисні властивості, а структура продукту не порушується.

Останні новини:  Чи потрібно додавати воду у фарш для котлет: хитрість господарок

Коли кефір розморозився, підготуйте друшляк, застеливши його чистою марлею, складеною у кілька шарів. Це дозволить відокремити сироватку, яка, стікаючи крізь марлю, залишить на поверхні саме сирну масу. Заливаємо все у друшляк, залишаємо в спокої на пару годин. За цей час стече більша частина сироватки, і сир стане густішим.

Експерти пояснили, чому пити кефір на ніч не найкраща ідеєю і чим це може зашкодити організмуЕксперти пояснили, чому пити кефір на ніч не найкраща ідеєю і чим це може зашкодити організму

Щоб надати сиру ідеальну консистенцію, поставте на нього гніт — який-небудь важкий предмет, наприклад, банку з водою. Розмістіть друшляк з марлею в глибокій ємності, щоб сироватка могла продовжувати стікати, і помістіть його на ніч у холодильник. За кілька годин під гнітом сир стане ще щільнішим та набуде приємної структури.





noviydoctor.com

Останні новини:  Як приготувати низькокалорійний трайфл «Наполеон»