Спіть і не хропіть: 7 ефективних способів боротьби в домашніх умовах

Сьогодні,   08:20    96

Для початку варто дізнатися, чому виникає хропіння. Звуки під час сну утворюються через вібрації стінок глотки. М’язи язика і м’якого піднебіння розслабляються більшою мірою, ніж їм належить, і оскільки вони є підтримуючими для стін глотки, останні звужуються, сприяючи виникненню хропіння. У деяких ситуаціях ви можете відчути навіть утруднення дихання.

В основному, люди починають хропіти через розслаблення м’язів, що виникає через їхнє старіння, тобто з віком. Однак у 21 столітті почастішали випадки хропіння і серед молодих. Це може свідчити про вроджену вузькість глотки, наявність викривлення носової перегородки або поліпів у носі. Також настирливі звуки виникають внаслідок неправильного прикусу або подовженого піднебінного язичка.

Останні новини:  3 способа відбілити комір і манжети на білій сорочці

Завестися як трактор людина може і після надмірного вживання алкоголю, надмірної втоми або набравши зайву вагу.

Ефективні методи лікування:

1. Морква. Це один із поширених та доступних народних засобів. Варто додати до раціону запечену моркву. Вона є джерелом речовин, які сприяють приведенню потрібних м’язів у тонус.

2. Капуста. Як і морква містить цінні мікроелементи, які можуть допомогти з лікуванням хропіння. Але її слід вживати перед сном як соку, розведеного з медом. Рецепт: 1 чайна ложка меду розчиняється у чверті склянки соку.

Останні новини:  Психологи розповіли, як зрозуміти настрій чоловіка по його міміці

3. Масло обліпихи. Його слід закопувати за пару годин перед сном по 1-2 краплі в кожну ніздрю.

4. Спосіб життя. Необхідно кинути курити та обмежити вживання алкоголю.

5. Схуднення. Якщо причиною хропіння є зайва вага, варто переглянути свій щоденний раціон, зайнятися спортом. Більше свіжих овочів та фруктів, менше смаженого та жирного, і незабаром ви забудете про хропіння.

Останні новини:  Чайні пакетики можуть допомогти в очищені унітазу

6. Сон. Чим більше ви спите на спині, тим довше мучитиме вас хропіння. Навчіться спати в іншій позі, наприклад, на стороні, — таке становище може сприяти зникненню важкого дихання. Допомогти не перевертатися животом нагору допоможе покладений за спиною м’яч для великого тенісу.

7. Браслет проти хропіння чи ліки. Лікарі можуть підібрати схему лікування, включаючи антибактеріальні, антисептичні, протизапальні засоби, які покращують стан пацієнтів.