Кожен день не може бути безхмарним і приносити лише приємні емоції, особливо якщо це робочі будні. Різні проблеми на роботі в сукупності з деякими негараздами в особистому житті можуть змусити нас почувати себе пригніченими і втомленими. В такі періоди ми багато сил віддаємо на те, щоб не розридатися прямо на робочому місці перед своїми колегами і шефом. Ми звикли з дитинства приховувати свої емоції на людях, переживаючи про те, що це негативним чином позначиться на різних сферах життя, особливо на професійній. Однак як стримування емоцій може відбитися на здоров’ї людини? Ми знайшли, щонайменше, три причини, чому ви можете іноді дозволити собі розплакатися на роботі і не боятися цього.
Пригнічуючи емоції, ви робите себе ще більш нещасними
Коли людина всіма можливими способами приховує факт того, що вона себе погано почуває в емоційному плані, намагаючись посміхатися і веселитися, вона позбавляє себе шансів найближчим часом стати щасливою. Річ у тому, що наш мозок не може вибирати емоції, відсіваючи негативні почуття. Для нормального функціонування він повинен виявляти весь їх спектр. Це допоможе вам вирости як особистість, і швидше подолати чорну смугу.
Приховуючи свій реальний настрій, ви позбавляєте себе сил
Якщо стримувати себе і вдавати, що все в порядку, ви будете всі сили спрямовувати саме на ці дії. Таким чином, ваш мозок не зможе працювати так, як раніше, і ви втратите колишню продуктивність. Тому не бійтеся звільняти себе від негативу.
Ховаючи емоції, ви підвищуєте ризик серцево-судинних захворювань та психологічних проблем
Постійне придушення емоцій негативно позначається на роботі серця і психічному здоров’ю людини. З цієї причини фахівці рекомендують бути більш відкритими, і якщо вам сильно хочеться плакати, не варто стримувати сліз і боятися здатися слабкими або уславитися серед колег плаксою. Ваше здоров’я важливіше громадської думки.