Розумні городники обирають ці 5 сортів вишні

04.10.2024   21:21    20
Вишня – традиційна для України плодова культура. Саме тому це дерево можна зустріти практично у кожному дворі і на присадибній ділянці. Соковиті і смачні плоди вишні до вподоби майже всім садівникам.

Садівники розповіли про одні з найкращих сортів вишень

Дізнайтеся, які п’ять сортів вишні є одними із найкращих.

“Зустріч”

Вишня сорту “Зустріч” здатна давати плоди великого розміру (до 9 грамів та навіть ще більше) з ідеальним класичним вишневим присмаком. Ці дерева мають урожайність вище середньої, а плоди збирають вже наприкінці першого місяця літа.

Плодоношення починається на 3-ій рік після висаджування, і з кожним наступним роком урожайність поступово зростає.

Останні новини:  Які рослини на ділянці вважаються “розсадником” попелиці

Дерева такого сорту є невибагливими, досить непогано переносять несприятливі погодні умови та відзначаються підвищеною стійкістю до небезпечних хвороб, таких як кокомікоз та моніліоз.

“Шпанка”

Це невибагливий у догляді сорт. Плодоношення починається на 4-ий рік після висаджування. Ягоди доволі великого розміру (приблизно 5 г) і відрізняються неймовірним кисло-солодким присмаком.

Плоди, зазвичай, починають дозрівати наприкінці червня, утворюючи грона, що звисають з гілок. З одного зрілого дерева можуть зібрати до 50 кг вишень.

“Диво-вишня”

Стиглі та соковиті темно-червоні плоди цього сорту нагадують черешню, але за смаком ближчі до вишні, хоча й без її характерної кислинки. Вага окремих ягідок може досягати 10 г, вони володіють приємним ароматом та чудовими смаковими властивостями.

Останні новини:  Городник з 30-річним досвідом вразив: чому під кущі помідорів кладе стару тканину
Ці 5 сортів вишень – одні з найкращих! Урожаю настільки багато, що навіть сусідам задарма роздаю

Цей сорт має доволі високу урожайність: з одного дерева збирають приблизно 10-15 кг плодів. Крім того, “Диво-вишня” відноситься до скоростиглих сортів, адже плодоносить уже з середини червня. Дерево є невибагливим, а тому успішно росте та розвивається без ретельного догляду.

“Гріот Остгеймський”

Це середньоросла культура (висота зазвичай не перевищує 3 метри). Починає цвісти доволі рано. Цей сорт відрізняється розлогою, кущоподібною формою крони та невеликими темно-червоними плодами, вага яких становить приблизно 4 грами. Зазвичай плоди починають дозрівати наприкінці червня.




Також рослина має досить високу продуктивність. Однак її головним недоліком є слабка морозостійкість та вразливість до кокомікозу.

Останні новини:  Сусідка-флористка знає, як змусити папороть рости наче в “джунглях”

“Іграшка”

Такий сорт має величезні плоди, окремі ягідки навіть досягають ваги 8,5 г, які характеризуються чудовим смаком та ароматом. Плоди достигають орієнтовно на початку липня, а доросле дерево може принести до 50 кг зрілих ягід.

Плодоношення починається на третьому році і протягом приблизно 20 років дерево забезпечує рясний урожай. Також такий сорт є стійким до зараження різними хворобами та наділений високою посухо-морозостійкістю.


noviydoctor.com