На кожному городі, на кожній дачі та біля будинків завжди можна побачити ці квіти. Не дивно, адже вони дуже популярні та гарні. Звичайно, що мова йде про чорнобривці. Важко знайти більш популярну квітку на наших теренах, пише prostoway.
Чи можна сіяти восени
Квітникарі кажуть, що чорнобривці можна сіяти під зиму. Вони не пропадуть, а навесні проростуть раніше за висаджені розсадою. Щоб у весняний час не витрачати час на квіткові роботи, висівання можна провести восени.
Як сіяти
Головне в цій справі — правильно визначити час висаджування. Чорнобривці висівають, коли земля трохи підмерзла. Це не дасть їм можливості прорости раніше часу. Якщо тепло повернеться та насіння намокне, воно зігниє.
Особливих умов для ґрунту немає, але глиняну структуру рекомендується урізноманітнити торфом та піском. Якщо є можливість підготуйте клумбу заздалегідь.
Для покращення ґрунту та поживності використовують перегній. Розхід становить 2 кг на 1 кв.м. Додайте золи, яка стане калійним компонентом. Розхід по 1 л на 1 кв.м. Перекопайте та залиште до заморозків.
Тоді в борозни можна буде посіяти насіння та присипати ґрунтом. Для захисту від промерзання використовують мульчу, яка може бути з соломи або перегною. Коли буде сніг, його потрібно накидати на клумбу. Це захистить від вимерзання та стане джерелом вологи в весняний період.