Китай зробив свій вибір на користь РФ - США

Сьогодні,   17:30    126

Китай зробив свій вибір на користь РФ - США

Фото: Unsplash

Китай надає Росії дуже суттєву допомогу для зміцнення військової машини Кремля

Так звана нейтральна позиція Китая до російської агресії в Україні — тільки видимість, вважають у США.

КНР не є нейтральною країною, а такою, що зробила свій вибір на користь Москви, яка розпочала військову агресію на території України. Про це у середу, 16 жовтня, сказала дипломатка, постійна представниця США при НАТО Джуліанн Сміт.

Останні новини:  Кількість загиблих у Газі перевищила 42 300

Вона підкреслила, що офіційні заяви КНР суперечать фактам, а ті вказують на підтримку війни.

«КНР намагється переконати світ у тому, що вона зберігає нейтральний статус стосовно російської війни в Україні. Але насправді КНР зробила вибір. Своїм великим пальцем вона схилила терези на підтримку Росії у її війні в Україні і надає росіянам довгий список компонентів подвійного призначення, які дозволяють продовжувати напади на українських цивільних та військових», — зазначила дипломатка.

За її словами, ані Сполучені Штати, анї «всі наші друзі, союзники та партнери по всьому світу» не були введені в оману заявами Китая. Тож і США, і інші партнери «продовжують закликати КНР відмовитись від підтримки того, що Росія робить в Україні».

Останні новини:  У Польщі судять росіян, які розклеювали листівки ПВК Вагнер

Аналогічну «стурбованість» у США викликає, за словами американської посадовиці, позиція Північної Кореї, яка навіть не приховує те, що стоїть на стороні загарбників.

«Подібним чином ми стурбовані тим, що ми бачимо факти надання Росії від КНДР ракет, боєприпасів — тисячі вантажних контейнерів, наповнених боєприпасами. У свою чергу ми продовжуватимемо переслідувати підприємства та будь-яких осіб, що залучені до транзиту таких товарів з КНДР до РФ, і ми використаємо всі наявні в нашому розпорядженні сили та інструменти, щоб покласти край такому транзиту», — зазначила Джуліанн Сміт.

Останні новини:  США виділили ЗСУ новий пакет військової допомоги


korrespondent.net