7 помилок, які вбивають сковороди з антипригарним покриттям

13.09.2024   11:00    5

Перевертаєте котлети металевою лопаткою? Чи збиваєте яйця віночком прямо у сковороді? Так ви псуєте антипригарне покриття, залишаючи на ньому глибокі подряпини. В такому випадку, в процесі приготування антипригарне покриття може потрапити на ваші страви.

Якщо ви хочете, щоб сковорода прослужила вам довго, використовуйте лопатки та інші прилади з наступних матеріалів:

  1. гума;
  2. дерево;
  3. силікон;
  4. пластик.

Приготування кислих продуктів

При приготуванні продуктів із високим вмістом кислоти, наприклад, помідорів та цитрусових, не використовуйте сковороди з антипригарним покриттям. Кислота, що міститься в цих продуктах, повільно, але чітко стимулює утворення пухирів.

Останні новини:  Як позбутися неприємного запаху в шафі: потрібно поставити туди блюдце з цим продуктом

Нагрів порожньої сковороди

Так можна робити тільки з чавунною сковородою, щоб забезпечувати рівномірний розігрів їжі, але зі сковородами з антипригарним покриттям цим займатися не можна. Внаслідок тривалого перебування на вогні на посуді можуть утворитися тріщини та сколи.

Неправильне миття

Для миття сковороди з антипригарним покриттям можна використовувати тільки м’які губки та кухонні щітки – металеві губки здирають поверхню, утворюють подряпини і псують дно посуду. Також звертайте увагу на засіб для миття посуду, яким ви користуєтесь. Єдиним прийнятним варіантом є рідкий гель, порошкові засоби також можуть залишити подряпини, які з часом збільшуватимуться.

Останні новини:  Два незвичних способи використання шкарпеток

Використання посудомийної машини

У посудомийних машинах жорсткий метод очищення посуду, для антипригарних сковорідок це не підходить. Крім того, якщо на сковороді вже є невелика подряпина, то в посудомийці на її місці може утворитися іржа. Та й вишнею на торті є перепад температур усередині посудомийної машини — його сковорідки з антипригарним покриттям теж не люблять.

Неправильне зберігання

Якщо ви все ще звикли складати сковорідки одну на одну, тим самим заощаджуючи місце, вітаємо, ви «вбиваєте» їх. Антипригарне покриття дуже ніжне, і тертя або натирання сковорідок одну об одну можуть з легкістю пошкодити його.

Останні новини:  Шкідливі звички, які необхідно викоренити, щоб марно не витрачати свій час

Різкий перепад температур

Різке нагрівання холодної сковорідки або, навпаки, остуження гарячого посуду з антипригарним покриттям може призвести до його розтріскування. Тому, не можна:

  • ставити антипригарну сковороду на максимальний вогонь на плиті;
  • підставляти щойно зняту з плити сковороду під струмінь холодної води;
  • кидати на розпечену поверхню сковороди заморожену їжу;
  • змочувати розпечену сковороду олією.