5 фізичних ознак, що про Вас хтось думає

10.07.2024   03:55    1582

Як дізнатися, що хтось думає про вас? З допомогою підсвідомості. Ми підсвідомо відчуваємо вібрації і енергію інших людей. Так, ви можете відчувати думки іншої людини, тільки якщо хочете відчути їх. І тоді вони проявляють себе фізично. Тобто ви фізично робите щось, якщо хтось про вас думає. А саме:

Підсвідома посмішка

Ваше тіло реагує так, як йому каже мозок. Наприклад, коли вам хочеться засміятися, але мозок каже, що зараз недоречна ситуація, ви стримуєтесь. Але якщо емоцію диктує підсвідомість, то ви не можете її стримувати. І ось тоді з’являється незрозуміла посмішка. Вам просто хочеться посміхатися, і ви самі не розумієте, чому.

Останні новини:  Чому не виходить скинути вагу, незважаючи на всі зусилля

А все тому, що хтось думає про вас.

Несподівана зміна емоційного стану

Це напевно з вами траплялося, просто ви не розуміли, чому. Ви були в гарному настрої, а тут раптом засумували. Це говорить наша підсвідомість, що хтось думає про вас.

Ваша душа це відчуває. Енергія іншої людини переплелася з вашою. Вона порушила ваше енергетичне поле, ось чому у вас такі перепади настрою.

Ваша підсвідомість зближує вас

Якщо людина, яка думає про вас, підходить вам, ви зустрінетеся рано чи пізно. І тоді ви напевно зрозумієте, що життя намагалося вас звести багато разів. Може у вас багато спільних знайомих, але ви ніколи не перетиналися. Може ви часто були в одному і тому ж місці в один і той же час.

Останні новини:  Найнебезпечніші місця для нанесення парфумів і чому їх такими вважають

Ваша підсвідомість відчуває ваш зв’язок та близькість душ на енергетичному рівні, і це зближує вас, поки ви не зустрінетесь.

Дивацтва з очима

Роздратування або сіпання — це значить, що хтось про вас думає. Втім, в даному випадку це може означати і негативні думки або плітки про вас. Кажуть, якщо свербить праве око — це чиїсь погані думки, а якщо ліве — то хороші. Для чоловіків, навпаки.

Останні новини:  10 українських серіалів, які підкорять ваше серце. Від сучасної комедії до історичної драми

Напружений розум

Ви коли-небудь їли або пили, і раптом починали кашляти, немов вдавившись? Це тому, що мозок створює напругу. Він почуває, що хтось інший обговорює вас. Він попереджає вас бути насторожі.
Не дарма кажуть, що «вуха горять» — значить вас обговорюють. Так і є. Якщо хто-то про вас погано говорить, у вас будуть горіти щоки. Або гикавка нападе. А ось вуха горять, коли хтось говорить про вас щось хороше. Або мурашки бігають по тілу.