У Ризі затримали агресивного чоловіка в кепці з гербом РФ

13.06.2024   18:25    12

Затримання любителя російської символіки

Під час бесіди з чоловіком правоохоронці неодноразово просили його зняти бейсболку, на що чоловік не реагував і, навпаки, провокував поліцейських.

У Ризі затримали агресивного чоловіка в кепці з гербом РФ

Фото: Муніципальна поліція Риги

Співробітники Латгальського управління Ризької муніципальної поліції затримали агресивного чоловіка в бейсболці з російською символікою. Про це повідомляє Delfi.

Коли під час патрулювання співробітники ризької поліції проїжджали повз двох чоловіків, один із них вигукнув у бік екіпажу образи. Водночас поліцейські помітили, що згаданий чоловік був у кепці із символікою, яка прославляє Росію, що є порушенням закону.

Останні новини:  Угорщина передала лідерам ЄС свій «мирний» план по Україні

Під час бесіди з чоловіком правоохоронці неодноразово просили його зняти бейсболку, на що чоловік не реагував і, навпаки, провокував поліцейських. Коли його затримували,  поводився агресивно, чинив опір вимогам співробітників поліції та ображав їх.

Щодо агресивного чоловіка розпочали два адміністративні процеси. По-перше, за фактом порушення громадського порядку, за це загрожує попередження або штраф до 500 євро, по-друге, за фактом використання у публічних місцях символів, які прославляють воєнну агресію та воєнні злочини, це загрожує попередженням або штрафом до 350 євро.

Останні новини:  Дональд Трамп визначився з кандидатурою віцепрезидента США. Що він говорив про Україну


korrespondent.net