У Німеччині маленька українка зникла дорогою до школи

18.06.2024   20:21    7

У німецькому місті Дьобельн, що в землі Саксонія, вже шосту добу тривають інтенсивні пошуки зниклої дев’ятирічної українки Валерії. Маленька біженка, яка разом з сім’єю прибула з Дніпропетровської області у 2022 році, безслідно зникла дорогою до школи в понеділок, 3 червня.

Масштабна операція з пошуку дитини

За повідомленнями місцевої поліції, до пошукових робіт залучено понад 300 правоохоронців, які прочісують все місто. Крім того, задіяно кінологів, водолазів, рятувальників та гелікоптер. Однак, наразі всі зусилля виявилися безрезультатними.

Останні новини:  Німеччина розглядає можливість закупівлі для ЗСУ 100 БМП Boxer у KNDS

Версії зникнення та розслідування

Поліція Саксонії не виключає, що Валерія може перебувати за межами Німеччини. Відомо, що у ранок зникнення дівчинка не сіла на звичайний шкільний автобус. Через затримку у повідомленні про відсутність учениці, прокуратура розпочала розслідування проти навчального закладу.

Друзі сім’ї розповіли, що мати Валерії разом з двома неповнолітніми дітьми виїхала з України у 2022 році через війну. Обставини загадкового зникнення української біженки залишаються нерозкритими, що лише підсилює занепокоєння та спонукає до активних пошукових дій.

Останні новини:  В Естонії Прем'єр-міністр Кая Каллас подала в відставку


pb-news.info