Перша країна в Європі легалізувала марихуану для особистого використання

18.06.2024   21:00    24

Європейська країна стала першою на континенті, яка легалізувала особисте вживання марихуани.

Подробиці

Нідерланди традиційно були найбільш тісно пов’язані з коноплями через “поблажливе” ставлення уряду до його використання. Але за даними The Guardian, Мальта зробить Люксембург першою європейською країною, яка легалізує каннабіс в рамках низки змін у законі про наркотики.

Для осіб віком від 18 років дозволено буде володіти до семи грам препарату, а вдома дозволено вирощувати до чотирьох рослин коноплі, зберігаючи до 50 г висушеного продукту.

Останні новини:  Кремль відреагував на рішення Байдена

Закон проголосують у парламенті Мальти сьогодні, а остаточно він буде прийнятий до вихідних.

Оуен Бонніці, міністр, відповідальний за цей крок, сказав Guardian:

«Зараз є хвиля розуміння того, що жорсткий підхід до споживачів канабісу був непропорційним, несправедливим і завдав багато страждань людям, які ведуть зразкове життя, але вживають коноплю».

Далі Бонніці сказав, що його уряд провів довгі дебати щодо того, чи вводити контроль за міцністю канабісу, який можна вирощувати та використовувати.

Він сказав:

«У нас була величезна внутрішня дискусія з цього приводу. І ми дійшли висновку, що якщо встановити обмеження на силу канабісу, рівень ТГК, створиться новий чорний ринок».

Мальта є першою з багатьох європейських країн, які рухаються до легалізації марихуани. Наприклад, нещодавно Німеччина оголосила, що вони мають намір створити юридично регульований ринок. Інші країни, зокрема Швейцарія та Нідерланди, також оголосили про подібні пропозиції.

Останні новини:  Китай захищатиме "нормальну" співпрацю з РФ - МЗС

Також планується проведення референдуму в Італії, а за Атлантикою Канада, Мексика та 18 штатів США вже ухвалили аналогічні закони.


novosti24.kyiv.ua