Італія має намір провести у себе Конференцію з відновлення України

13.06.2024   15:51    12

Міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні

Італійський уряд твердо налаштований на підтримку відновлення та реконструкції України після завершення війни.

Італія має намір провести у себе Конференцію з відновлення України

Фото: Euronews

Італія готова прийняти і організувати у себе Конференцію з питань відновлення України у 2025 році. Про це у середу, 12 червня, повідомляє сайт МЗС Італії з посиланням на міністра закордонних справ Італії Антоніо Таяні.

Останні новини:  У Парижі вшанували пам’ять українських спортсменів, які загинули під час російського вторгнення в Україну

«Італійський уряд твердо налаштований на підтримку відновлення та реконструкції України. Це питання ми також поставили в центр нашого головування в G7: ми очікуємо конкретних результатів від Конференції і готові взяти на себе організацію її проведення в Італії в 2025 році», — сказав Антоніо Таяті на щорічній Конференції з відновлення України, яка на цей раз пройшла у Берліні.

При цьому, він зауважив, що допомога Італії  без урахування військової допомоги та внеску в загальноєвропейську наразі становить понад два мільярди євро.

В МЗС додали, що вже працюють над організацією такої Конференції.

Останні новини:  На польсько-німецькому кордоні затримали українця, що віз нелегалів

«У Конференції з відбудови у 2025 році візьмуть участь глави держав і урядів із 77 країн: загалом очікується близько 1800 учасників. Буде запрошено 500 компаній, з них 150 з Німеччини, 150 з України та 200 з інших країн-учасниць», — додали в МЗС.

Італія готова передати новий пакет військової допомоги з посиленням протиповітряної для України. Крім того, Рим також погодив новий пакет на 140 мільйонів євро на заходи з розвитку української інфраструктури.
Президент Італії Серджо Маттарелла на Генеральній Асамблеї ООН заявив, що мир в Україні можливий лише тоді, коли буде відновлено суверенітет і територіальну цілісність країни.


korrespondent.net

Останні новини:  Орбан заявив, що у Трампа є "мирний план"