Чому кохана людина втрачає до тебе інтерес: 7 основних причин

19.06.2024   01:38    24

Якщо ти раптом помітила, що його ставлення до тебе змінюється не в кращу сторону, це перший дзвіночок про те, що щось не так. Розповідаємо про головні причини того, чому кохана людина втрачає до тебе інтерес.

Ти постійно хочеш змінити його

Марі Форлео, відома американська лайф-коуч, у своєму бестселері «Ти — богиня! Як зводити чоловіків з розуму» ще 10 років тому пояснила, що чоловікові життєво важливо бути прийнятим своєю жінкою. Більш того, письменниця порівняла вибір коханої людини з купівлею товару, змінити або переробити який ми не вправі. Зрозуміло, що мовчки миритися з тим, як він плямкає, п’є багато пива або грає в комп’ютерні ігри, не варто. Це потрібно обов’язково обговорювати і разом знаходити рішення проблеми. Але от втручатися у його стосунки з друзями чи близькими, змушувати носити сорочки або ходити з тобою в зал, змінювати звички і захоплення без його на те згоди дуже небезпечно для відносин. Тим більше, якщо на цьому ґрунті вже виникали сварки.

Ти його надмірно опікаєш

Всі ми богині, але частенько, особливо на початку відносин, влаштовуємо чи не культ свого коханого. «Тепер все тільки для нього!» — повторює, як мантру, жінка, і кидається у вир з борщами, нескінченним пранням і прибиранням. Ти, звичайно, можеш не повірити, але залишилися навіть ті, хто заради коханої людини звільняється з роботи, щоб якомога частіше бути вдома і створювати затишок. Така позиція жінки викликає розчулення і захоплення тільки на перших порах спільного життя. А потім жінка здається чоловікові занадто нав’язливою або, як іноді кажуть вони самі, настирливою. А якщо до цього додати твої регулярні повідомлення і дзвінки на тему «Як справи? Чим займаєшся? А ти обідав?», розриву відносин точно не уникнути. Навіщо чоловікові ще одна мама?

Останні новини:  Розкрито спосіб боротьби з переїданням на тлі стресу

Ти даремно багато базікаєш

Може, спочатку чоловікам і подобаються наші історії, але зовсім скоро у них з’являється алергія на всі ці нескінченні історії. Щоправда, зізнається в цьому далеко не кожен. Ось і доводиться бідному чоловікові вислуховувати плітки, історії знаменитостей, скандали на роботі і скарги на життя в жіночому тілі. До речі, витримати це також може далеко не кожен. Ось із-за цього і починаються скандали. І якщо вчасно не зрозуміти, чому у відносинах похолодало і як вирішити проблему, доведеться поповнити свій список «Колишні» новими іменами.
Ти надто самовпевнена і незалежна

Останні новини:  10 українських серіалів, які підкорять ваше серце. Від сучасної комедії до історичної драми

Чоловікам дійсно подобаються сильні жінки, але вдома вони найчастіше хочуть бачити м’яку адекватну дівчинку, яка не буде їх принижувати і поводитися зверхньо. Хай там як, твоєму коханому хочеться бути для тебе і добувачем і захисником, і лицарем. А якщо ти відкрито заявляєш про те, що можеш абсолютно нормально прожити без його допомоги, вважай, що валиш відносини своїми руками. Залишилося тільки нагадати, що в тебе три червоних дипломи, зарплата більше і він живе у твоїй квартирі.

Ти не розумієш його жарти

Давай чесно! Якщо тебе спочатку дратувало його почуття гумору, чому ти не говорила про це? А якщо зовсім не подобалося, навіщо погодилася на відносини? Думала, що зможеш його змінити? Тоді піднімися вище і перечитай перший пункт. Психологи кажуть: попри те, що протилежності притягуються, психотипи або форми спілкування партнерів найчастіше схожі. Тому, якщо тобі завжди подобалися його іронія і сарказм під час розмови, а потім вони різко почали дратувати, справа не тільки в чоловікові. Замість того, щоб влаштовувати сварки і звинувачувати коханого, задумайся, що могло викликати твою неприязнь.

Останні новини:  ЗОЖ-правила, яким настав час перестати слідувати і ось чому

Ти не цінуєш себе

Чи не любиш. Чи не поважаєш. Чи не стежиш за собою. Загалом, якщо ти хоч трошки втратила один з цих моментів, відносини починають руйнуватися. Тому з появою бойфренда або початком спільного життя не варто відмовлятися від походів в спортзал або фітнес, відвідувань косметологів, СПА, шопінгу, зустрічей з подругами. У тебе має бути особистий простір і час тільки для себе. Але, звичайно, без шкоди відносинам. Наприклад, чому б на шопінг або в СПА не піти разом зі своїм чоловіком?

Ти приділяєш дуже багато часу соцмережам

Історія про втомленого і незадоволеного Instahusband-а могла б виглядати кумедно, якби все частіше не перетворювалась в реальність. Так вже повелося, що всі хочуть бути блогерами, а ті, хто не зізнається в цьому, намагаються максимально красиво вести свій профіль і приділяти особливу увагу спілкуванню в мережі. Не забуваючи, звичайно, регулярно перевіряти знімки друзів, колег і інфлюенсерів. Але у всьому цьому потоці інформації дуже важливо зберігати місце для реального життя і живого спілкування з коханою людиною. Втомлений після роботи, він значно більше заслуговує твоєї уваги і присутності, ніж будь-яка селебріті.