Знайдено трав’яний чай, який здатний швидко вивести зайвий холестерин і знизити тиск

27.05.2024   21:00    528

Це чай виготовляється з листя чагарнику Aspalathus linearis, який зазвичай вирощують на західному узбережжі Південної Африки. Трав’яний напій має властивості, які, на думку дослідників, посилюють захист організму від серцевих захворювань і раку. Докази користі для здоров’я були перераховані в огляді, проведеному Cancer Association of South Africa.

“Чай ройбуш містить надзвичайно високий рівень антиоксидантів-потужних речовин, які борються з вільними радикалами в кровотоці і зберігають тіло здоровим і сильним”, – йдеться в звіті.

Останні новини:  Названо три продукти, які підвищують ризик утворення тромбів

Дослідження показали, що шість чашок чаю ройбуш в день збільшують антиоксидантний глутатіон, який захищає клітини від злоякісних змін.

Також було виявлено, що ройбуш ефективно бореться з гіпертонією за рахунок придушення активності.

ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ), який викликає скорочення кровоносних судин і підвищення артеріального тиску. Зокрема, шведські дослідники виявили, що через 30 і 60 хвилин після вживання 400 мл ройбуша активність АПФ значно знижувалася. Однак виявити такий ефект у зеленого або чорного чаю вчені не змогли.

Останні новини:  Зелена дієта: свіжий підхід до схуднення

Високий вміст флавоноїдів в напої підтримує серцево-судинну систему. Завдяки своїм протизапальним і антиоксидантним властивостям чай здатний швидко привести в норму рівень жирів в крові і очистити організм від зайвого холестерину.