Як зберегти бюджет на непотрібних дрібницях для дому

23.05.2024   17:40    228

У багатьох з нас є звичка купувати всякі дрібнички, які здаються потрібними та корисними. Насправді, багато багато з таких речей взагалі безглузді у побуті.

НЕ НАЙКОРИСНІШІ РЕЧІ ДЛЯ ДОМУ, НА ЯКІ ВИ ВИТРАЧАЄТЕ ГРОШІ – СПИСОК

Існує певний список предметів, які здаються привабливими, особливо якщо стоять на полиці магазину по акції. Насправді, це маркетинговий хід – реальної користі такі речі не приносять.

ПАПЕРОВІ РУШНИКИ

Коштують вони досить багато, витрачаються швидко, а практичного сенсу вони не мають. Замінити паперові рушники можна звичайною ганчіркою або губкою – потім ці предмети відмінно перуться і знову використовуються. Якщо шкода грошей на спеціальні ганчірки – знайдіть старе простирадло, порвіть його і все.

Останні новини:  Побутові звички, які знадобляться для чистоти в будинку

ВОЛОТ ДЛЯ ПИЛУ

Друга назва такого чудо-пристрою «підідастр». Суть його в тому, що пір’я, прикріплене до пластикової основи, притягує пил за рахунок статичної електрики. Але є нюанс – повністю від пилу волоть не позбавляє, того гірше – «ганяє» її по квартирі із місця на місце. Після підідастру вам доведеться ще раз прибрати за допомогою звичайної ганчірки – то навіщо, якщо це можна зробити відразу.

ВАКУУМНІ ПАКЕТИ

Останнім часом такі помічники стали дуже популярними – у них можна скласти будь-які об’ємні речі, висмоктати повітря  – і місця в шафі одяг займає набагато менше. З одного боку – плюси очевидні, але з іншого – є підводні камені:

  1. у таких пакетах не можна зберігати верхній одяг;
  2. якщо речі довго перебувають у вакуумі, то у них може виникнути неприємний запах;
  3. деформація одягу після вакуумного пакету – ситуація проста;
  4. якщо пакет має слабку застібку, то всередину може потрапити повітря, і одяг знову буде колишнього розміру.
Останні новини:  Нігті стали ребристими: чому так сталося та що робити в такому випадку

Саме тому перш ніж купувати таку річ, докладно вивчіть всі нюанси. Взагалі зберігати одяг економно можна будь-якими іншими способами — у боксах, плетених кошиках, пакетах або коробках.

ПИЛОСОС ДЛЯ КЛАВІАТУРИ

Якщо у вас є звичка – регулярно їсти щось перед комп’ютером, то рано чи пізно в клавіатурі з’явиться безліч крихт і залишків їжі. Магазини побутової техніки пропонують рішення – сучасний пилосос. Коштує такий пристрій недешево, а ефективності нічим не краще звичайної зубної щітки. Так що, якщо ви хочете заощадити гроші, не поспішайте бігти в магазин за пилососом — скористайтеся дешевшим методом.

Останні новини:  Беріть з собою на прогулянку цей засіб і кліщі вам будуть не страшні

РОЛИК ДЛЯ ОДЯГУ

Пристосування, без якого не уявляють свого життя власники кішок та собак. Ролик чудово прибирає з одягу шерсть та ворс, повертаючи речі до первісного адекватного вигляду. Однак з таким завданням справляється щітка для одягу, і скотч. Нема чого переплачувати за сам ролик та змінні насадки – ви здивуєтеся, як багато грошей на них ви справді витрачаєте.