Удари по Харкову підштовхують США дозволити бити по РФ – екскомандувач США

28.05.2024   15:01    234

Екскомандувач Сухопутних сил США в Європі Марк Гертлінг

Марк Гертлінг прогнозує зниження стандартів для застосування американської зброї через удари РФ по цивільних.

Регулярні російські обстріли цивільних об’єктів в Україні і зокрема удар по гіпермаркету Епіцентр в Харкові, підштовхують США до того, щоб дозволити застосування американської зброї проти цілей на території Росії. Про це заявив колишній командувач Сухопутних сил США в Європі Марк Гертлінг в інтерв’ю CNN.Удари по Харкову підштовхують США дозволити бити по РФ – екскомандувач США

Останні новини:  Латвія відправила Україні першу партію дронів

З огляду на удари Росії по цивільних, «ми, можливо, побачимо зниження стандартів для застосування цієї зброї поти конкретних російських цілей», припускає експерт, коментуючи удари Росії по харківському Епіцентру.

«Всередині адміністрації Байдена тривають значні дискусії» щодо того, чи має Україна застосовувати американську зброю для ударів по території Росії, каже Гертлінг і зауважує, що існують потужні політичні та військові аргументи, щоб цього не робити.

Зокрема, дозволивши Україні застосовувати американську зброю по цілях в Росії, США мають бути готовими відповісти на потужну кампанію РФ, де стануть активно стверджувати, що США нападають на Росію буцімто з використанням «українських проксі сил», каже аналітик.

Останні новини:  У Грузії сталися чотири землетруси за день


korrespondent.net