Саміт миру: Росія зробила заяву щодо Китаю

15.05.2024   12:41    2947
Саміт миру: Росія зробила заяву щодо Китаю

Фото: Getty Images

Ушаков допомагає Путіну у міжнародних справах

У Китаї розуміють “контрпродуктивність та безглуздість” обговорень “українського питання” без участі Росії, зазначив Юрій Ушаков.

Китай начебто відмовився від участі у глобальному Саміті миру у Швейцарії, на якому будуть обговорюватися умови завершення війни в Україні. Таку заяву зробив помічник Володимира Путіна у міжнародних справах Юрій Ушаков на брифінгу у вівторок, 14 травня.

Останні новини:  У США внаслідок торнадо загинули 15 людей

“Ми цінуємо мудру, виважену позицію наших китайських партнерів щодо неучасті Китаю в міжнародній конференції, що організується у Швейцарії, присвяченій реалізації Формули миру Зеленського”, – заявив Ушаков.

На його думку, тим самим Китай підкреслює розуміння “контрпродуктивності та безглуздості обговорень з українського питання без участі Росії”.

Росію не запрошують до участі в глобальному Саміті миру, натомість участь Китаю була б дуже важливою, заявили в Офісі президента.

У свою чергу лідер КНР Сі Цзіньпін заявляв, що виступає за шлях переговорів та підтримає мирну конференцію, яка об’єднає всі сторони та буде визнана Україною і Росією.

Останні новини:  Мелоні відповіла на заклик Столтенберга дозволити удари по Росії


korrespondent.net