Найбільші помилки в макіяжі жінок після 50 років

15.05.2024   15:00    720

З віком правила нанесення макіяжу змінюються — те, що підходило в 20 або 30 років, може не підійти в 50. Експерти перерахували 4 поширені помилки, виключивши які ви будете виглядати молодше.

Вірність одній марці

Навіть якщо ви завжди купували конкретний відтінок конкретної марки, з віком це слід переглянути. Шкіра старіє, і ті ж самі кольори можуть це підкреслювати. Тому з підбором косметики можна експериментувати.

Останні новини:  Найпоширеніші помилки при використанні пудри

Використання сухих рум’ян

Вікова шкіра зазвичай стає сухішою, і розсипчасті рум’яна тільки підкреслюють це. Замість природного рум’янцю з’являється “ефект штукатурки”. Тому після 50 років краще використовувати легкі рум’яна на рідкій або кремовій основі.

Припудрювання всього обличчя

Ще одна помилка, яка помітно старить. Пудра потрібна тільки в Т-зоні, якщо шкіра носа і чола жирна. При цьому все обличчя, в тому числі вилиці і щоки, покривати пудрою не потрібно.

Занадто нейтральні кольори

Останні новини:  Астрологи назвали чоловічі знаки Зодіаку, які можуть завоювати серце будь-якої жінки

Багато жінок старше 50 років намагаються уникати яскравих відтінків в макіяжі, вважаючи за краще використовувати нейтральні. Однак в результаті такої обережності обличчя виглядає хворобливим. Тому експерти радять додати акцент на обличчя. Щось дуже яскраве використовувати не обов’язково, але природні ягідні кольори з помірним блиском на губах будуть виглядати добре.


ua-vestnik.com

Останні новини:  Засіб для томатних кущів, який збільшить врожай та пришвидшить дозрівання