Здоров’я людини залежить від стану її кишківника та кишкового мікробіома, який складається з трильйонів мікроорганізмів. Значна кількість клінічних досліджень пов’язує незбалансований мікробіом кишечника з безліччю хворобливих станів, як всередині, так і за межами шлунково-кишкового тракту.
Різноманітна метаболічна активність мікробіома зрештою впливає на загальний стан здоров’я людини. В цій ситуації виникає цілком логічне питання, як перевірити кишечник. Для цього було створено GI Effects. Це комплексна оцінка загального стану кишечника, яка дозволяє визначити основну причину більшості проблем в шлунково-кишковому тракті.
В загальному сенсі GI Effects — це набір розширених тестів, які надають корисну клінічну інформацію для управління здоров’ям шлунково-кишкового тракту. Використовуючи передові технології та біомаркери, ці профілі дають інформацію про травну функцію, запалення кишківника та кишковий мікробіома. GI Effects дозволяє швидше та простіше інтерпретувати результати, визначати пріоритетність лікування та оцінювати стан мікробіома.
Які симптоми є показаннями для проведення комплексної оцінки стану кишківника?
Профілі розроблені професійною діагностичною лабораторією Genova Diagnostics, допоможуть розкрити важливу інформацію про першопричину багатьох патологій. Пройти тест GI Effects доцільно за наявності таких станів:
- Газоутворення.
- Здуття живота.
- Розлад шлунка/рефлюкс.
- Біль у животі/спазми.
- Діарея, закреп.
- Запальне захворювання кишечника.
- Синдром подразненого кишечника.
- Атопічний дерматит/екзема.
- Алергія.
- Аутоімунні захворювання.
- Розлади настрою (депресія).
- Болі в суглобах.
- Діабет.
- Проблеми з вагою.
Які показники аналізуються у рамках GI Effects
Біомаркери у тесті мають логічну структуру, яка надає ключову клінічну інформацію про три основні функціональні області шлунково-кишкового тракту:
- Травлення та всмоктування;
- Запалення та кишкова імунологія;
- Кишкова мікробіота.
Результати тесту дадуть вичерпну інформацію по таких параметрах:
- Функція зовнішньої секреції підшлункової залози.
- Функція вироблення кислоти шлунком.
- Розщеплення та поглинання жирів з просвіту кишківника.
- Всмоктування жирів у кишечнику.
- Забезпечення достатнього надходження фосфоліпідів з їжею.
- Активність розщеплення жирів у кишечнику.
- Наявність запалення та пухлин у шлунково-кишковому тракті.
- Наявність паразитів (31 вид).
- Локальний кишковий імунітет та бар’єрну функцію кишківника.
- Метаболічну активність дружньої кишкової флори.
- Дослідження токсичного навантаження.
- Аналіз нормальної мікрофлори (лактобактерій, кишкових паличок, біфідобактерій).
- Рівень патогенної та умовно-патогенної мікрофлори.
- Чутливість до антибіотиків, протигрибкових засобів і рослинних препаратів з антибактеріальним і протигрибковим ефектом.
- Наявність шлунково-кишкової кровотечі.
Новаторське тестування Genova Diagnostics дозволяє лікарям грамотно та своєчасно поставити правильний діагноз, виявляючи фізіологічні порушення організму в початковій стадії захворювання завдяки достовірним результатам аналізів. Genova Diagnostics довіряють тисячі медичних працівників та десятки тисяч пацієнтів з усього світу.
Тести Genova Diagnostics в Києві можна здати в Клініці Святого Даміана Цілителя, яка є дистриб’ютором Genova Diagnostics в Україні.