4 основні правила користування кухонною витяжкою

20.05.2024   13:00    222

Від того, чи правильно ви користуєтеся встановленою на кухні витяжкою, залежить не тільки ефективність роботи приладу, а й ваше здоров’я.

Давайте познайомимося з чотирма основними правилами використання витяжки, завдяки яким ви зможете позбавитися неприємних запахів, жирного нальоту та інших забруднень.

1. Не варто чекати, поки кухня наповниться неприємними запахами та парою.

Останні новини:  Експерти розповіли, як за допомогою соди видалити плями на білому

Рекомендується включати витяжку відразу на початку процесу приготування їжі або за кілька хвилин до нього.

2. Не слід вмикати пристрій одразу на максимальну потужність. Це створить додаткове навантаження на електродвигун, що може призвести до його швидкого зношування.

Для продовження терміну служби електродвигуна рекомендується здійснювати плавний пуск, починаючи з мінімальної потужності та регулюючи її за необхідності.

Останні новини:  5 правил антивікового догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах

3. Вимикайте витяжку тоді, коли повітря в приміщенні стане чистим та свіжим. Рекомендується залишати витяжку включеною ще на 5-15 хвилин після закінчення процесу приготування їжі.

Це пов’язано з тим, що після закінчення готування в повітрі все ще є пари, частинки з’єднань і запахи, які можуть поширюватися по кімнаті через протяги. Щоб повністю видалити ці забруднення з повітря, потрібен деякий час.

Останні новини:  15 звичок, які ми помилково вважаємо нешкідливими

4. Також не рекомендується готувати під витяжкою страви, що вимагають застосування відкритого вогню, оскільки це створює небезпеку пожежі.

Жир, що осідає на фільтрі витяжки, може легко спалахнути через високу температуру.