Xiaomi готує розумне кільце Black Shark з феноменальною автономністю

15.04.2024   12:29    285


Компанія Black Shark, яка є дочірньою для компанії Xiaomi, опублікувала кілька рекламних зображень свого першого розумного кільця. Серед іншого, для них заявлено вражаючу тривалість роботи від одного заряду.


Black Shark заявляє 180 днів автономної роботи, що набагато більше, ніж обіцяла Samsung для майбутнього Galaxy Ring. Після завершення MWC 2024 корейська компанія підтвердила, що її розумне кільце пропрацює від п’яти до дев’яти днів на одному заряді.

Слід врахувати, що Black Shark не уточнила режим роботи і методику вимірювань. 180 днів цілком могли вийти в режим очікування, тобто без використання пристрою. Ця характеристика не відображає реальну автономність при активному використанні. Крім того, кільце рекламується з фірмовим зарядним кейсом, тому «180 днів» може виявитися терміном роботи з урахуванням підзарядки від кейсу.Крім того, Black Shark заявляє товщину кільця лише 2,2 мм. Такий дизайн, за заявою компанії, сприяє «зручному носінню». Не всі смарт-кільця можна назвати тонкими, проте Oura Ring Gen3 із товщиною 2,55 мм вважається користувачами цілком комфортним.Розумне кільце Black Shark займеться «комплексним відстеженням стану здоров’я». Виробник обіцяє точне відстеження пульсу, рівня насичення крові киснем, температури тіла та варіабельності серцевого ритму. Дата виходу та ціна пристрою поки не повідомляються.


portaltele.com.ua