Республіканці обіцяють швидку допомогу Ізраїлю

14.04.2024   16:31    491


Можливо йдеться про той самий законопроєкт, що передбачає і допомогу Україні, і який на довгі місяці застряг у Палаті представників.

Конгрес США наступного тижня розгляне законопроєкт про підтримку Ізраїлю. Можливо це буде той самий законопроєкт, який також передбачається 60 млрд доларів на військову допомогу Україні. Про це у ніч на неділю, 14 квітня, повідомляє Politico.

Зазначається, що у суботу керівництво республіканців у Палаті представників оголосило, що наступного тижня Палата голосуватиме за законопроєкт на підтримку Ізраїлю. Видання зазначає, що атака Ірану викликала нові двопартійні заклики до ухвалення пакету іноземної допомоги.

Останні новини:  Українець Артем Довбик – король бомбардирів Іспанії

«У світлі невиправданої атаки Ірану на Ізраїль наступного тижня Палата представників відійде від свого раніше оголошеного розкладу законодавчих засідань, щоб натомість розглянути законодавство, яке підтримує нашого союзника Ізраїль і притягує до відповідальності Іран та його терористичних ставлеників», — йдеться у заяві лідера більшості Стіва Скаліса.

Однак, з тексту оголошення незрозуміло, за який саме документ голосуватиме Палата представників, чи йдеться про той самий пакет допомоги іноземним союзникам, який поєднує фінансування Ізраїлю з допомогою Україні та Тайваню.

Скаліз сказав, що «додаткову інформацію… буде надано».

Останні новини:  Міністри закордонних справ ЄС обговорили можливі санкції проти Ізраїлю

Видання пише, що лідери республіканців стикаються зі зростаючим двопартійним тиском, щоб прийняти пакет допомоги після нападу Ірану.

Лідер республіканської меншості в Сенаті Мітч Макконнелл наполягав на тому, щоб Палата представників розглянула ухвалений Сенатом пакет іноземної допомоги, заявивши, що він «забезпечить критично важливі ресурси» для Ізраїлю, «прострочену смертельну допомогу» для України та допомогу для Тайваню.

Останні новини:  Іспанія виділить Україні зброю на €1,1 млрд - ЗМІ

Politico зазначає, що це останній приклад того, як лідер республіканців намагається підштовхнути своїх колег з Республіканської партії по всьому Капітолію прийняти законопроєкт, якому вони досі чинили опір.

У п’ятницю спікер Палати Майк Джонсон зустрівся із Трампом. За підсумком зустрічі Трамп заявив, що не заперечує проти схвалення допомоги Україні, але тільки у вигляді позики.


korrespondent.net