Корейський чубчик: кому підійде новий тренд

14.04.2024   20:20    1330

У Кореї молодь обожнює своїх поп-зірок і намагається бути з ними у всьому схожими. Завдяки дівчатам у моду увійшли так звані «корейські чубчики». Нині вони суперпопулярні у всьому світі.

Кому підходить такий чубчик?

Головні особливості корейського чубчика — легка недбалість та обсяг. Зробити її можна і на прямому волоссі, і на кучерявому. Вибираючи вигляд, заведено орієнтуватися на густоту волосся та форму обличчя. Прямий довгий чубчик підходить дівчатам з високим лобом, а дугоподібний — володаркам вузького овального обличчя.

Останні новини:  Чому клематиси не висаджують біля паркану

Подовжений з боків чубчик акцентує увагу на очах, до того ж він допоможе сховати вікові зміни. Великий плюс корейського чубчика в тому, що він не вимагає укладання. Можна завивати волосся в локони, зробити м’які хвилі або заплести коси і залишити його просто прямим.

Як зробити корейський чубчик самостійно?

Для створення корейського чубчика знадобляться прямі та філірувальні ножиці, гребінець та затискачі для волосся. Відокремте необхідне пасмо трикутної форми. Після чого однією рукою затисніть пасмо на тому рівні, де хочете обрізати волосся. Другою рукою відрізайте зайве півколо. Наприкінці профілюйте волосся для отримання об’єму.

Останні новини:  Чому черешня цвіте, але не родить

Вперше можна припуститися помилки, тому радимо подивитися навчальні відео в Інтернеті.


novosti24.kyiv.ua