З’явились дані про 3 смертельні випадки Covid-19 за добу на Тернопіллі

21.08.2020   00:00    282

За добу 19 серпня на Тернопільщині від ускладнень коронавірусної інфекції померли троє пацієнтів. Цей найвищий показник смертності від Covid-19 за добу, зафіксований у Тернопільській області з початку епідемії коронавірусу.

Як повідомив Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України, серед трьох померлих за минулу добу на Тернопільщині від Covid-19 – мешканець Прикарпаття, якого у жажкому стані госпіталізували у лікарню Тернополя, а також жінка з Боржівського району і літній чоловік із Тернополя.

Это интересно:  В Украине за сутки COVID-19 обнаружили у 170 детей и 75 медиков

Жінка 52 роки з с. Жилинці Борщівського району, чоловік 73 роки з м. Тернопіль та 1 мешканець Івано-Франківської області, якого госпіталізували у важкому стані з поїзда“, – сказано в повідомленні Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України про пацієнтів, як померли від коронавірусу за добу 19 серпня на Тернопільщині.

Читайте також: На Тернопільщині вперше підтверджено більше сотні нових випадків Covid-19 за добу (Мапа)

Як повідомляла раніше сьогодні ІА “7 Днів-Україна”, загалом з початку пандемії коронавірусу у Тернопільській області зафіксовано на сьогодні 49 летальних випадків Covid-19. Одужали від коронавірусу з початку пандемії на сьогодні 2 тисячі 658 мешканців Тернопільщини.

Читайте також: В Україні зафіксовані три найвищі добові показники Covid-19 з початку пандемії коронавірусу

Это интересно:  Российскую вакцину от коронавируса начали испытывать на белорусах


7days-ua.com
загрузка...


Adblock
detector