Звичайні кишкові бактерії можуть привести до раку простати - Новости Ю

Звичайні кишкові бактерії можуть привести до раку простати

10.10.2021   08:00    559

Вчені з’ясували, як кишкові бактерії сприяють прогресуванню раку простати на пізніх стадіях і його стійкість до гормональної терапії. Вона є стандартом лікування запущеного раку простати і працює за рахунок зниження рівня андрогенів.


Але дослідники виявили, що низький рівень андрогенів у пацієнтів може стимулювати ріст кишкових бактерій, які можуть стати фабриками гормонів для підтримки росту раку простати. Міжнародна група вчених використовувала мишей в якості тваринної моделі і зразки раку, взяті у пацієнтів. Свої результати дослідники представили в журналі Science.


Это интересно:  4 головних мінуси відбілювання зубів

Вчені виявили, що знищення всіх кишкових бактерій у мишей з раком простати уповільнює ріст пухлини і відстрочує появу стійкості до гормонів. Вони також виявили, що трансплантація фекалій мишей з гормонорезистентними раком простати мишам з низьким рівнем андрогенів, які ще не виробили резистентність, сприяла зростанню пухлини. Дослідники продемонстрували на мишах, що кишкові бактерії здатні виробляти андрогенні гормони з молекул-попередників.

Это интересно:  Эксперт раскритиковал МОЗ и уточнил порядок назначения противовирусных препаратов при коронавирусе

zdorovia.com.uaAdblock
detector