«Зробила шлюбний контракт»: Лоліта відверто розповіла про найбільш «загрозливий» з п'яти шлюбів - Новости Ю

«Зробила шлюбний контракт»: Лоліта відверто розповіла про найбільш «загрозливий» з п'яти шлюбів

20.09.2021   02:13    212

Російська співачка Лоліта Мілявська, яка довго добивалася розлучення з п’ятим чоловіком і мало не пов’язала себе шлюбом в шостий раз, зараз згадує, що лише один із її сімейних союзів погрожував фінансам зірки. Уникнути неприємностей допоміг шлюбний контракт. Про це співачка розповіла в інтерв’ю на каналі «Дождь».


Источник: showbiz.fakty.ua


Это интересно:  Дочь Оли Поляковой похвасталась стройной фигурой

Свої шлюби співачка описує з іронією: «Мені це потрібно було. Я кожен раз думала, що це назавжди… Я не бачила нічого поганого доти, поки не побачила для себе економічну загрозу».

«Майно не ділили. У мене були прекрасні чоловіки. І тільки один раз, коли я зрозуміла, що можу постраждати, я зробила шлюбний контракт. Хотіла себе убезпечити. І виявилося, що мала цілковиту рацію», — згадує співачка.

Это интересно:  Регина Тодоренко призналась, что борется с недугом с 14 лет

Весільні сукні Мілявська досі зберігає в офісі. Не викидає співачка і обручки. «Колись вони підуть мені на зуби… Раптом мода повернеться», — жартує вона.

Мілявська з 2017 року нев’їзна в Україну. У «чорний» список співачка потрапила через гастролі в Криму і порушення правил проїзду на окуповані території. З тієї ж причини, а також через виступи в окупованому Донецьку і за участь в російській пропаганді проти України Мілявську внесено в базу «Чистилище» сайту «Миротворець».

Это интересно:  Має народити у листопаді: Сава Лібкін повідомив про майбутнє поповнення у сім'ї

Фото lolitamilyavskaya / Instagram


Adblock
detector