Знизити внутрішньоочний тиск можливо без ліків - Новости Ю

Знизити внутрішньоочний тиск можливо без ліків

28.11.2021   11:40    828

Впоратися з високим внутрішньоочним тиском можна за допомогою простих методів, таких як дієти та фізичні вправи. Однак без необхідного лікування стан може призвести до сліпоти, розповів голова компанії Rebuild Your Vision Тайлер Соренсен

«Якщо вам поставили діагноз глаукома або високий внутрішньоочний тиск, ви не самотні; глаукома, на жаль, дуже поширене захворювання, яке вражає населення, яке старіє», — попередив фахівець. Він також зазначив, що стан прогресує та погіршується з віком. До групи ризику належать люди старше 60 років, з діабетом, короткозорістю, далекозорістю та пацієнти, у яких у сімейному анамнезі була глаукома.


Щоб знизити внутрішньоочний тиск, насамперед необхідно привести до норми рівень інсуліну в крові, заявив Соренсен. «Інсулін може викликати підвищення вашого очного тиску. Тому розумно уникати солодкої та багатої вуглеводами їжі, такої як газовані напої, крохмалисті продукти, солодощі та хліб», — уточнив він.


Крім того, упоратися зі станом допоможе фізична активність. Це може бути піша прогулянка, плавання чи їзда на велосипеді.

Також важливо зменшити рівень стресу. Серед найперевіреніших методів – дихальні практики, йога, ходьба.

Проте всі перераховані вище способи повинні поєднуватися зі здоровою дієтою, додав фахівець. Щоб захистити здоров’я очей, він порадив включити до раціону продукти, багаті на вітаміни С, Е та А, корисними жирними кислотами та мінералами. У першу чергу йдеться про листові зелені овочі, фрукти, горіхи і жирну рибу.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector