Гороскоп по картам Таро на неделю с 20 по 26 сентября 2021: все знаки зодиака

Знизити артеріальний тиск і ризик інсульту допоможе склянка цього соку в день

04.08.2021   23:00    290

Всього один стакан певного соку в день може сильно допомогти самопочуттю-до таких результатів прийшли автори дослідження з Саутгемптонського університету і Гарвардської медичної школи. За їхніми даними, позитивний вплив можуть надати цитрусові.


Зокрема, вчені заявили про те, що споживання апельсинового соку здатне зменшувати запальні процеси в організмі і знижувати ризик інсульту. Про це повідомляє видання Express.


Это интересно:  Деякі види чаю краще вживати вранці

Вчені відзначають, що апельсиновий сік багатий вітаміном С і фолієвою кислотою. “Ці поживні речовини підтримують функції багатьох типів імунних клітин, включаючи фагоцити, природні клітини-кілери, Т-клітини і в-клітини”, – сказав співавтор дослідження професор імунології харчування в Саутгемптонському університеті Філіп Колдер. Н

а думку доктора Говарда Сессо з Гарвардської медичної школи, запальні процеси можуть бути одним з важливих механізмів виникнення гіпертонії-підвищеного артеріального тиску. Про це свідчать дані дослідження, що охопило 21 тис. людина за період у вісім років.

Это интересно:  Фахівці назвали несподіваний симптом дефіциту вітаміну В12

Ще одна область дослідження-це біоактивні поліфеноли, що містяться в соках цитрусових, в тому числі гесперидин, нарутин і нарингін. “Вони не тільки мають протизапальну дію, але також можуть мати пряму противірусну дію, згідно з новими даними модельних досліджень”, – повідомив Колдер. Також повідомляється, що поживні речовини в апельсиновому соку відіграють роль у зміцненні кишкових і шкірних бар’єрів – першої лінії захисту організму.

ukrhealth

Adblock
detector